Basında Biz

Basında Palukçu

Palukçu’nun enfes lezzetleri NTV’de

Palukçu NTV’de yayınlanan Tadı Damağımda programında Vedat Milor’un beğenisini kazandı.Birçok Pulukçu lezzetinin görücüye çıktığı programdabirbirinden leziz balıklarımız ve Palukçu salatası ünlü gurme Vedat Milor’a sunuldu.

Basında Palukçu

Palukçu Balık Hayatla Beraber Programı'nda Lezzetlerini Sergiledi

Palukçu Balık Hayatla Beraber Programında lezzetlerini ve farklılığını gösterdi.Palukçu Balık taze balık lezzetlerinin tanıtıldığı program beğeniyle karşılandı.Şehremini lokasyonunda taze ve güvenli balık yemek isterseniz Palukçu Balık hizmetinizde...

Basında Palukçu

Şehremini Palukçu Lokantası Show TV'de

Şehremini Palukçu Balık  Lokantası Show TV'de yayınlanan Vahe'nin Sofrası programında etkileyici lezzetler sundu

Şehremini Palukçu Balık Lokantası'nın sıcak ortamında oldukça neşeli geçen programda Palukçu Enver Reis hizmetlerini anlattı.Her zaman taze balığın sunulduğu Palukçu'da balıklar soğutucu dolaplarda saklanmadan direkt tezgahtan sofralara geliyor.Palukçu'nun özel lezzetlerinden "Palukçu Salatası", "Palukçu Ekmeği" ve "Palukçu Tatlısı" beğeni kazandı.
Palukçu'nun adrese sıcak balık gönderme hizmetiyle müşterilere hesaplı ve lezzetli balık lezzeti sunuluyor.Çiğ ve pişmiş balık servisiyle ev hanımları evlerini kokutmadan balık ziyafeti vermenin zevkini yaşıyor.Bahçelievler , Merter, Zeytinburnu, Fatih, Çapa, Şehremini, Edirnekapı bölegelerine Palukçu Balık sıcak balık servisi yapıyor.Palukçu Balık, Vahe'nin Sofrası ekibinin beğenisini kazanmanın mutluluğunu yaşadı.

Basında Palukçu

Palukçu Balık Hürriyet Gazetesi'nde

Palukçu Balık En İyi Salaş Balık Restorantlarından Biri Seçildi

Hürriyet Gazetesi'nde yapılan değerlendirme sonuçlarına göre Palukçu Balık en beğenilen mekanlar arasında yeralıyor.Türkiye'nin en iyi 10 salaş balıkçısının değerlendirildiği yazı kapsamında Palukçu Balık en  iyi mekanlar arasında yeraldı.İstanbul lokasyonlu Palukçu'nun ünü İstanbul dışında taşarak ülkemiz genelinde bilinen bir marka haline geldi.

Basında Palukçu

Palukçu Balık Milliyet Gazetesi'nde

 "Palukçu Balık Boğazdaki Balıkçılardan İyi"

Milliyet Gazetesinde yayınlanan yazıda Palukçu Balık, oldukça beğenildi. pişirme yöntemi,balıkların tazeliği ve tüm servis aşamalarıyla Palukçu Balık olumlu yorumlar aldı. Artık Balık yemek için pahalı mekanları tercih etmenize gerek kalmadan taze ve lezzetli balığın tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Basında Palukçu

Palukçu Balık Çıtayı Yükseltiyor

Palukçu Balık Çıtayı Yükseltiyor

Palukçu Balık, Vedat Milor'un haberine göre her geçen gün kalite çıtasını daha yükseklere taşıyor.
Balıkseverlerin desteğiyle en iyi salaş balıkçı Palukçu Balık...

Basında Palukçu

En iyi salaş balıkçı

En iyi Salaş Balıkçı Palukçu Balık, Pişmiş Balık Paket Servisiyle Lezzeti Ayağınıza Getiriyor

Çapa - Şehremini lokasyonunda en iyi salaş balık restaurantı olan Palukçu Balık, motorize ekipleriyle pişmiş balık paket servisi hizmeti sunuyor. Pişmiş balık paket servisi hizmetiyle lezzetli ve taze balık yemek için boğaza gitmenize gerek kalmadan evinizde veya işyerinizde balık ziyafeti size bir telefon uzaklığında. Günlük taze balıklarımız ile hassasiyeti yüksek konuklarımız için güvenle tercih edebilecekleri balıkları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Servis hizmeti sunduğumuz bölgeler şehremini, çapa, bahçelievler, fatih, cevizlibağ -topkapı, merter, aksaray, zeytinburnu ve yakınları.

Basında Palukçu

İstanbul Balıkçısı - Sonradan Gurmeler

İstanbul Balıkçısı Palukçu Balık Restaurantı
 İstanbul'un Çapa lokasyonunda hizmet sunan Palukçu Balık, Sonradan Gurmeler tarafından beğenildi. Taze balıkların lezzeti damakları fethetti. En iyi salaş balık mekanlarından biri olan Palukçu Balık artık "İstanbul Balıkçısı".Sizleri de ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Basında Palukçu

Bir İstanbul Balıkçısı

 Palukçu Balık Harbiyiyorum.com'da


 Palukçu Balık ile ilgili, gurmelerin beğeniyle takip ettiği harbiyiyorum.com'da bir  makale yayınlandı. Yayınlanan makaleyi aşağıda görebilirsiniz;

"İstanbul’da salaş balıkçı denilince aklımıza mahalle aralarında hem balık satan hem de bu konuda iddialı olan bir yerden bahsedeceğiz: Palukçu Balık.

Bizce İstanbul’daki en iyi salaş balık restaurantlarından birisi olabilecek Palukçu Balık, ev hanımlarına ve beylerine evlerini kokutmadan balık ziyafeti imkanı sunuyor. Bu sayede oturduğunuz mahallede boğaza gitmeye gerek kalmadan uygun fiyata balık yiyebiliyorsunuz. Ayrıca daha önceden Vedat Milor’un da uğradığı bir yer.

Alkolsüz balık restaurantı konseptiyle hizmet sunulan mekanda balıklar derin dondurucuya girmeden pişirilip servis ediliyor. Taze ve lezzetli balık yemek için Çapa, Şehremini lokasyonunda bir “İstanbul Balıkçısı” olarak ünlenen mekan, balığın yanında dilerseniz özenle hazırlanmış salatalar da sunuyor.

Mekanın ön tarafındaki tezgahtan taze balık alıp götürüp kendi evinizde pişirebilir, isterseniz masanızda enfes balıkları pişirtip tadabilirsiniz. Ya da sipariş hattını arayarak doğrudan evinize pişmiş balık siparişi verebilirsiniz.

Ekonomik fiyatlarla Çapa, Şehremini, Merter, Zeytinburnu, Fatih, Aksaray, Bahçelievler, Çemberlitaş ve Bakırköy’e kadar sıcak paket servis hizmetleri var. Yemek yapmaya fırsat bulamayan herkes için alternatif bir tercih olabilir."